Na těchto stránkách najdete noty hlavně na bicí které buď nejdou sehnat a nebo jsem je stahnul z webu a poopravil neb byly chybné nebo zapsané šíleným nemuzikantským způsobem !!!!!!!! to vše ke stažení zde - Zdarma !!!! Je zde také pár skladeb ve formátu midi která na netu není k sehnání. Taky zdarma!!

Islámský terorizmus- vysvětlení

Všichni se diví, že muslimští teroristé neváhají a spáchají sebevraždu.
Podívejme se na to: Žádnej chlast, žádná pařba, žádné disco, bary, restaurace, žádná televize,žádná zábava, žádnej sport, žádný pořádný žrádlo.
Místo oblečení prosteradlo, místo kšiltovky ručník. Neustálé skučení chlapa na věži. Pětkrát denně klekat na bolavá kolena. Tahat sebou špinavej ručník na modlení. Alláh je s tebou i na hajzlu. Nesmíš se holit. Tvá žena se nesmí holit.
Nesmíš flirtovat s kočkama na ulici.
Šukat mužeš až po svatbě. Nevěsty ti vybere někdo jiný, škaredé, které tě nevzruší. Ženský, které sis vzal se nesnáší a vybíjí si to na tobě a navíc jsou hysterky, chodí oblečeny do pytle a musí mít
neustále závoj. Všude samej písek a sucho v tlamě. Slunko pálí na hlavu. Vypadáš jak cigán. Sžíráš se závistí k Americe. To je život? To radši smrt. A hurááá na to. A vzít sebou co nejvíc prasat co se mají líp než já.
TAKŽE O ŽÁDNOU ZÁHADU VLASTNĚ NEJDE!
13.05.2012 17:54:37
lumirblumi
v nejbližším plánu je škola hry na doublebassdrum!!!

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (1043 | 35%)
Ne (973 | 32%)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one